Vår Forskning- og Innovasjonsavdeling

Dieter Hirdes

Leder, Forskning & Innovasjon

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 905 50 268

dieter.hirdes@ncesmart.com
Heidi Tuiskula

Koordinator

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 905 79 074

heidi.tuiskula@ncesmart.com
Dr. Iliana Ilieva

Forsker / Prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 415 02 961

iliana.ilieva@ncesmart.com
Dr. Jayaprakash Rajasekharan

Seniorforsker, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 948 14 929

jay@ncesmart.com
Besøksadresse:
Håkon Melbergs vei 16, 1783 Halden. info@ncesmart.com Facebook
Fakturaadresse:
faktura@siffer.net
Trine Wildt Andersen

Rådgiver, Brukerinvolvering & Design thinking

Kommunikasjon & Visualisering

Les mer

+47 942 99 480

trine.andersen@ncesmart.com
Prof. Bernt Bremdal

Seniorrådgiver, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 900 61 173

bernt@xalience.com
Victoria Næss Jensen

Prosjektkoordinator

Forskning & Innovasjon

+47 418 48 343

victoria.jensen@ncesmart.com
Håkon Duus

Forskningsassistent, Energiteknikk

Forskning og Innovasjon

Les mer

+47 908 73 417

hakon.duus@ncesmart.com
Øivind Berg

Seniorforsker Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 995 21 679

oivind.berg@ncesmart.com
Dr. Gupta Udatha

Prosjektleder, PERMIDES

Forskning & Innovasjon

Les mer

+ 47 455 34 627

gu@oslocancercluster.no
Kristoffer Tangrand

Forskningsassistent, Digitalisering

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 472 49 028

kristoffer.tangrand@ncesmart.com
Dr. Christian Kunze

Seniorforsker Energiledelse

Forskning & Innovasjon

Les mer christian.kunze@ncesmart.com
Joseph Negreira

Internasjonal prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 948 74 440

joseph.negreira@ncesmart.com
Jørgen Kildahl

Seniorrådgiver Energimarkeder

Les mer
Sanket Puranik

Forsker

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 907 79 979

sanket.puranik@ncesmart.com
Qazi Sohail Ahmad
Qazi Sohail Ahmad

Internasjonal prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

qazi.ahmad@ncesmart.com