Kontakt oss

Ole Gabrielsen

Administrerende direktør

..

.

ole.gabrielsen@ncesmart.com
Thor Moen

Leder, Smarte byer og samfunn

Smarte byer og samfunn

+47 907 73 339

thor.moen@ncesmart.com
Dieter Hirdes

Leder, Forskning & Innovasjon

Forskning & Innovasjon

+47 905 50 268

dieter.hirdes@ncesmart.com
Tor Ø. Frydenberg

Spesialrådgiver

Smart Inkubator

+47 911 86 067

tor.frydenberg@ncesmart.com
Ulrika Holmgren

Seniorrådgiver

Smarte byer og samfunn

+ 47 467 46 210

ulrika.holmgren@ncesmart.com
Heidi Tuiskula

Koordinator

Forskning & Innovasjon
.

+47 905 79 074

heidi.tuiskula@ncesmart.com
Iliana Ilieva

Forsker / Prosjektleder

Forskning & Innovasjon

+47 415 02 961

iliana.ilieva@ncesmart.com
Jayaprakash Rajasekharan

Seniorforsker, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

+47 948 14 929

jay@ncesmart.com
Mette M. Magnussen

Leder, kommunikasjon & visualisering

Kommunikasjon & Visualisering

+47 959 98 143

mette.magnussen@ncesmart.com
Besøksadresse:

Håkon Melbergs vei 16, 1783 Halden.

info@ncesmart.com Facebook
Fakturaadresse:
faktura@siffer.net
Jon-Vidar Knold

Leder, NCE Smart og Smart Inkubator

NCE Smart og Smart Inkubator

+47 478 09 027

jon-vidar.knold@ncesmart.com
Trine Wildt Andersen

Rådgiver, Design Thinking & User-involvement
Kommunikasjon & Visualisering

+47 942 99 480

trine.andersen@ncesmart.com
Bernt Bremdal

Seniorrådgiver, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

+47 900 61 173

bernt@xalience.com
Victoria Næss Jensen

Prosjektkoordinator

Forskning & Innovasjon
.

+47 418 48 343

victoria.jensen@ncesmart.com

Velkommen til våre lokaler på Remmen kunnskapssenter i Halden. Vi er lokalisert rett over gaten for Høgskolen i Østfold og huser Norges mest spektakulære visualiseringssenter.
Ønsker du å komme i kontakt med oss, så send oss gjerne en melding via skjemaet nedenfor eller kontakt oss direkte.
Håkon Duus

Forskningsassistent, Energiteknikk

Forskning og Innovasjon

+47 908 73 417

hakon.duus@ncesmart.com

Øivind Berg

Seniorforsker Energisystemer

Forskning & Innovasjon

+47 995 21 679

oivind.berg@ncesmart.com

Gupta Udatha

Prosjektleder, PERMIDES

Forskning & Innovasjon

+ 47 455 34 627

gu@oslocancercluster.no

Christian Børresen

Økonomisjef

.

+47 414 42 953

christian.borresen@ncesmart.com

Kristoffer Tangrand

Forskningsassistent, Digitalisering

Forskning & Innovasjon

+47 472 49 028

kristoffer.tangrand@ncesmart.com

Dr. Christian Kunze

Seniorforsker Energiledelse

Forskning & Innovasjon

christian.kunze@ncesmart.com

Joseph Negreira

Internasjonal prosjektleder

Forskning & Innovasjon

+47 948 74 440

joseph.negreira@ncesmart.com

Jørgen Kildahl

Seniorrådgiver Energimarkeder