Kontakt oss

Ole Gabrielsen

Administrerende direktør

.

.

ole.gabrielsen@ncesmart.com
Thor Moen

Leder, Smarte byer og samfunn

.

+47 907 73 339

thor.moen@ncesmart.com
Dieter Hirdes

Leder, Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 905 50 268

dieter.hirdes@ncesmart.com
Tor Ø. Frydenberg

Spesialrådgiver

Smart Inkubator

Les mer

+47 911 86 067

tor.frydenberg@ncesmart.com
Ulrika Holmgren

Seniorrådgiver

Smarte byer & samfunn

+ 47 467 46 210

ulrika.holmgren@ncesmart.com
Heidi Tuiskula

Koordinator

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 905 79 074

heidi.tuiskula@ncesmart.com
Dr. Iliana Ilieva

Forsker / Prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 415 02 961

iliana.ilieva@ncesmart.com
Dr. Jayaprakash Rajasekharan

Seniorforsker, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 948 14 929

jay@ncesmart.com
Mette M. Magnussen

Leder, Kommunikasjon & Visualisering

.

+47 959 98 143

mette.magnussen@ncesmart.com
Besøksadresse:

Håkon Melbergs vei 16, 1783 Halden.

info@ncesmart.com Facebook
Fakturaadresse:
faktura@siffer.net
Jon-Vidar Knold

Leder, NCE Smart Energy Markets og Smart Inkubator

+47 478 09 027

jon-vidar.knold@ncesmart.com
Trine Wildt Andersen

Rådgiver, Brukerinvolvering & Design Thinking

Kommunikasjon & Visualisering

Les mer

+47 942 99 480

trine.andersen@ncesmart.com
Prof. Bernt Bremdal

Seniorrådgiver, Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 900 61 173

bernt@xalience.com
Victoria Næss Jensen

Prosjektkoordinator

Forskning & Innovasjon

.

+47 418 48 343

victoria.jensen@ncesmart.com

Velkommen til våre lokaler på Halden Kunnskapspark. Vi er lokalisert rett over gaten for Høgskolen i Østfold og huser Norges mest spektakulære visualiseringssenter. Ønsker du å komme i kontakt med oss, kan du sende epost på info@ncesmart.com.
Håkon Duus

Forskningsassistent, Energiteknikk

Forskning og Innovasjon

Les mer

+47 908 73 417

hakon.duus@ncesmart.com

Øivind Berg

Seniorforsker Energisystemer

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 995 21 679

oivind.berg@ncesmart.com

Christian Børresen

Økonomisjef

.

+47 414 42 953

christian.borresen@ncesmart.com

Kristoffer Tangrand

Forskningsassistent, Digitalisering

Forskning & Innovasjon

Les mer

+472 49 028

kristoffer.tangrand@ncesmart.com

Dr. Christian Kunze

Seniorforsker, Energiledelse

Forskning & Innovasjon

Les mer

.

christian.kunze@ncesmart.com

Joseph Negreira

Internasjonal prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 948 74 440

joseph.negreira@ncesmart.com

Jørgen Kildahl

Seniorrådgiver Energimarkeder

.

Les mer

Marianne Riddervold Kahrs

Seniorrådgiver

Smarte byer & samfunn

+47 984 91 540

marianne.r.kahrs@ncesmart.com

Mari Kristine Buckholm

Journalist / Communications Specialist

Kommunikasjon & Visualisering

.

+47 416 11 250

mari.buckholm@ncesmart.com

Sanket Puranik

Forsker

Forskning & Innovasjon

Les mer

+47 907 79 979

sanket.puranik@ncesmart.com

Qazi Sohail Ahmad

Internasjonal prosjektleder

Forskning & Innovasjon

Les mer

.

qazi.ahmad@ncesmart.com

Trond-Atle Bokerød

Executive Produsent / Regissør,
Nordic Media Lab

Kommunikasjon & Visualisering

+47 90 77 51 64

tab@nmlab.no

Linda Bokerød

Post-produsent / Klipp, Color grade, Nordic Media Lab

Kommunikasjon & Visualisering

+47 970 75 909

linda@nmlab.no

Ketil Thomsen

Prosjektleder / Simulation Centre Manager

Kommunikasjon & Visualisering

.

+47 952 39 453

ketil.thomsen@ncesmart.com

Espen Wisur

3D-utvikler / Lead Artist,
Nordic Media Lab

Kommunikasjon & Visualisering

+47 922 25 842

espen@nmlab.no

Philip Buckholm

Lærling,
Nordic media Lab

Kommunikasjon & Visualisering

+47 938 36 627

philip@nmlab.no